Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Dlaczego SPW?

/Dlaczego SPW?
Dlaczego SPW?2021-10-02T00:37:37+02:00

DLACZEGO SZKOŁA PAMIĘCI WOJAKOWSKICH?

1. Mamy wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy najstarszą szkołą pamięci z siedzibą główną w Bydgoszczy. Działamy nieprzerwanie od 1991 roku, kiedy to Monika i Maksymilian Wojakowscy ustanowili rekordy Guinnessa w zapamiętywaniu.  Rekordy Guinnesa SPW

1. Możemy się pochwalić Akredytacją Kuratorium Oświaty i Wychowania

Program kształcenia ustawicznego pt. „Kurs Treningu Pamięci i Koncentracji Uwagi”, prowadzony przez Szkołę Pamięci SPW, otrzymał akredytację Kuratorium Oświaty i Wychowania (nr WSIR.KM.546.10.2011). Akredytacja Kuratorium stanowi potwierdzenie jakości oraz efektywności procesu kształcenia. SPW była pierwszą szkołą pamięci w Polsce, której została przyznana taka akredytacja.

1. Metoda SPW gwarantuje powtarzalność efektów

Metoda SPW gwarantuje powtarzalność efektów i w tym tkwi jej największa siła. Każdy uczestnik kursu – po kilku miesiącach systematycznych treningów prowadzonych przez  wykwalifikowanego trenera zgodnie z metodyką SPW – poprawia swoją pamięć o kilkadziesiąt, a nawet o kilkaset procent. Kursanci zwiększają też koncentrację uwagi oraz ogólną sprawność umysłu.

1. Autoryzowani Trenerzy SPW

Treningi Pamięci dla dzieci i dorosłych są prowadzone przez wyspecjalizowanych Autoryzowanych Trenerów SPW.